Tromøy Veterankorps
Tromøy Veterankorps
 • Om TVK    • Aktiviteter    • Musikkprogram    • For medlemmer    • Styret     • Gjestebok  

 

 

   Styret

Snarveier:
 Bli medlem
 Logg inn medlem
 Kontakt oss!
Antall besøk på siden: 340 029

 

 




Styret 2021  
Styret i TVK har denne sammensetning i 2021

Funksjon  Navn  Telefon  Mail 
Leder   Jan Atle Hansen   90018833   jan.atle.hansen@domstol.no  
Sekretær/nestleder   Bodil Koveland   91134821   bokoveland@gmail.com  
Kasserer   Jenny A. Knudsen   90917511   jenny.alice.knudsen@gmail.com  
Materialforv.   Astrid Larsen   92425581   astridlarsen2003@yahoo.no  
Styremedlem   Sove Hegtveit   90142195   save.heggtveit@outlook.com  
Varamedlem   Sven Magne Larsen   91155603   svenmagne.larsen@saint-gobain.com  
Varamedlem   Anne Grethe Kloster Jensen   93041453   grethekloster@gmail.com  

 

Andre verv  

Funksjon  navn  Telefon  Mail 
Notekomite   Sissel Pedersen   41510878   sisselpedersen55@hotmail.com  
Notekomite   Ellen Øygarden   91378204   eygarden@gmail.com  
Valgkomite leder   Torill Berg   37038468   torillber@live.no  
Valgkomite   Lene Engedahl   47684377   lengdahl@start.no  
Revisor   Sven Arild Hansen   91616365   sven.arild.hansen@kystverket.no  
Pr. kontakt   Marianne Ringvold   95724844   marianne.ringvold@gmail.com  
Webansvarlig   Merete Lillejord   97022566   m-lil@online.no  

 


Utskriftsvennlig versjon
 

 

 

Tromøy Veterankorps, Skilsøveien 238, 4818 Færvik. Organisasjonsnummer 983904092